KURUMSAL

BİZ KİMİZ ?

Trakya Ofset ismiyle 1977 yılında kurulan şirketimiz 2011 yılında KAV OFSET ismini alarak, matbaa ve reklam sektöründe hizmet vermektedir.

KAV OFSET, müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya, eksiksiz uzun vadeli ilişkiler kurarak onlarla birlikte yürümenin önemini bilmektedir.

KAV OFSET, doğru hizmet, sektörde saygınlık, şeffaf, yaratıcı, sorumlu, yeniliklerin peşinde, yaratım, yapım ve sonuç süreçlerinde herkesin mutlu olmasını hedeflemektedir.

KAV OFSET, 1977 yılından günümüze “sorunsuz ve kaliteli hizmet” ilkesini benimseyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, size özel tasarımlar üretmektedir.

KAV OFSET, şirketinizin tüm reklam ve matbaa çalışmalarını tek elden yöneterek ekonomik çözümler sunmaktadır.

KAV OFSET, yaratıcı çalışmalarına üretim kabiliyetini de ekleyerek, en az harcama ile en fazla değer katmayı amaçlamaktadır.

Ortak projelerimizde, aynı bakış açısını paylaşmak dileğimizle…

Bakış açınız, bizim bakış açımız…

Kalite Politikamız

Müşteri ihtiyaçlarını tam ve doğru tespit etmek, bunları karşılamak ve müşteri memnuniyeti temin etmek. Kalitenin sürekliliğini sağlamak için ” Kalite herkesin işidir” sloganı ile bütün süreçleri yönetmek. Değişmeyen tek şey değişimdir ilkesi ile sürekli gelişimi sağlamak ve sürdürmek.

Vizyonumuz

Kalite politikalarımız ve güvenilir personelimiz ile kağıt hammadesine imzamızla ruh katarak gelişim yolunda her geçen gün ilerliyoruz.

Misyonumuz

Sürekli yenilik ve gelişme ile çalışma ortağı olan müşterilerimizin memnuniyetini arttırak karşılıklı gelişme ve büyüme süreçlerine destek olmaktır.